امروز سی ام خرداد ٣
آمار بازدیدکنندگان
     افراد حاضر : ٥
     بازدید امروز : ٢١٤
     تعداد کل : ١٢٣٧٤٤١
   بیست و دوم شهریور ١٤٠١ ساعت ١٩:٥٦ نظرات[0]
 آموزش فعال سازی پیامک تبلیغاتی (همراه اول ، ایرانسل ، رایتل)
 

یکی از روش های هدفمند تبلیغات گسترده ، استفاده از پیامک های تبلیغاتی است که از دید برخی از کاربران ، باعث مزاحمت هستند و از دید برخی از کاربران روشی سریع برای اعتماد سازی میان مشتری و فروشنده البته با رعایت نکات ابتدایی (عدم پرداخت هزینه تا قبل از ملاقات حضوری و...) است و از این رو خیلی سریع می توانند به اهداف خود برسند. چرا که برخی از این دسته از تبلیغات ، قیمت مقرون به صرفه ای دارند و روند اعتماد سازی نیز کمی سریعتر خواهد بود.آموزش فعال سازی پیامک تبلیغاتی(همراه اول ، ایرانسل و رایتل)


فعال کردن پیامک های تبلیغاتی همراه اول

برای فعال سازی پیامک تبلیغاتی همراه اول شما 2 راه دارید که هر دو آسان و ساده هستند که در بخش ذیل توضیح داده ایم؛

از طریق پیامک : ساده ترین روش فعال سازی استفاده از پیامک است که شما باید عدد 2 را به شماره 8999 ارسال کنید و صبر کنید تا پیامک مختص خود را از طریق سامانه مربوطه دریافت نمائید.

از طریق برنامه همراه من : وارد برنامه همراه من شوید. از گزینه های پائین صفحه ، گزینه «خدمات من» را انتخاب کنید. در صفحه با چندین گزینه روبرو خواهید شد که یکی از این گزینه ها «پیامک های تبلیغاتی» می باشد. این گزینه را انتخاب کنید و سپس خدمات پیامکی انبوه را انتخاب نمائید. در صفحه بعدی گزینه «پیامک تبلیغاتی غیر اپراتور» را انتخاب و فعال کنید. در طی 24 ساعت آینده پاسخ فعال شدن پیامک تبلیغاتی را دریافت خواهید کرد.

 •  شماره گیری کد دستوری *8999#
 • شماره گیری کد دستوری *800# 

 •  مشترکین می توانند با ارسال عدد 1 به سرشماره 8999، نسبت به قطع سرویس پیام تبلیغاتی خود اقدام نمایند. 

 • اطلاعات بیشتر و پیگیری مشکلات سامانه پاسخگویی 9990

  فعال کردن پیامک های تبلیغاتی ایرانسل

  برای فعال کردن تبلیغات پیامکی و دریافت پیام های تبلیغاتی در اپراتور ایرانسل ، شما می توانید خیلی ساده و آسان اقدام نمائید که در بخش ذیل توضیح داده شده است؛

  از طریق پیامک : اولین و ساده ترین روش ممکن برای انجام این فرآیند استفاده از سامانه های پیامکی ایرانسل است که اگر شما تصمیم به فعال سازی پیامک های تبلیغاتی دریافتی در اپراتور ایرانسل را دارید ، باید عدد 1 را به 5005 ارسال کنید و منتظر دریافت پیامک فعال سازی از ایرانسل باشید.

  از طریق برنامه ایرانسل من : دومین روشی که شما می توانید از آن برای فعال سازی پیامک تبلیغاتی استفاده کنید ، استفاده از برنامه ایرانسل من است که می توانید از بخش خدمات این برنامه اقدام به فعال سازی کنید. هم اکنون شما موفق به فعال کردن پیامک های تبلیغاتی اپراتور ایرانسل شده اید.


  نحوه فعال سازی پیامک تبلیغاتی رایتل:

  با استفاده از بخش "مدیریت خدمات پیامکی انبوه و ارزش افزوده" در نرم‌افزار "رایتل من" می‌توانید خدمات فعال را مشاهده و پیامک های انبوه را فعال یا غیرفعال کنید.

  همچنین می‌توانید یک پیامک خالی به "800" یا "195" ارسال کنید.

  تمام امکانات فوق از طریق شماره‌گیری کدهای دستوری #800* و #195* نیز امکان‌پذیر است.


  كليه حقوق اين اثر متعلق به Http://www.KaraNarmafzar.Com ميباشد.
  هرگونه تقليد و نقل مطالب بدون ذكر منبع ممنوع می باشد.
   
   Copy Right©2009-2019 Kara Narmafzar.Co ,All rights reserved.

  شرکت کارا نرم افزار

  شرکت کارا نرم افزار آماده طراحی نرم افزار سفارشی در شغل و حرفه شما با امکانات مد نظر و درخواستی و مشاوره رایگان پرسنل شرکت با قیمت استثنایی را دارد.

  طراحی و راه اندازی فروشگاه اینترنتی و اتصال آن به نرم افزار مدیریت فروش کارا 

  همچنین دو امکان ارسال پیام کوتاه با وب سرویس ، همچنین امکان کالر ای دی از تماس های ورودی شما با نمایش مشخصات و میزان بدهکاری و...  به تمامی نرم افزار های شرکت اضافه گردید.

   - در تمامی نرم افزار های مالی تولید شده شرکت آپشن انتقال مبلغ پرداختی به طور خودکار از نرم افزار به دستگاه  پوز بانک اضافه گردید .

   - در تمامی نرم افزار های شرکت امکان نمایش مبلغ فاکتور و یا شماره نوبت به نمایشگر های تولیدی شرکت اضافه شد

  **امکان تغییر زبان تمامی برنامه های شرکت برای استفاده در خارج از کشور با قیمت بسیار مناسب وجود دارد**

  **آماده پذیرش نمایندگی در خارج کشور**

  ** امکان دریافت مبلغ نرم افزار توسط ارزهای دیجیتال معتبر برای مشتریان خارج از کشور فراهم گردید **

  با تشکر
  واحد فروش شرکت کارا نرم افزار


  ×