نرم افزار مدیریت مشاورین املاک

 

نرم افزار مدیریت مشاورین املاک همان طور که از اسمش پیداست برای مدیریت املاکی که در بنگاه ها برای معامله وجود دارد می باشد به طوریکه نرم افزار دارای سطوح مختلف مرتب سازی و جستجوهای متنوع برای شناسایی ملک مناسب در کمترین زمان را دارد و همه ی املاک از قبیل آپارتمان ،مغازه ،زمین ،باغ ،استخر ،خانه های ویلایی ،سالن ها ،کارخانه و کارگاه و سایر املاک را شامل می شود که می تواند مورد فروش ،رهن ، اجاره ، تعویض و یا ترکیبی از انها باشد.

 نرم افزار مذکور  با ظاهری کاربر پسند و ساده طراحی گردیده تا همه کاربران عادی که آشنایی زیادی با رایانه ندارند و همچنین کاربران حرفه ای که مسلط به رایانه می باشند بتواند به راحتی از نرم افزار استفاده کنند.

نرم افزار پس از فروش برای بار اول توسط تیم پشتیبانی نرم افزار به صورت رایگان در محل نصب شده و به کاربر آموزش نصب  و چگونگی استفاده از آن را خواهد آموخت.

هر نوع امکان اضافی که مد نظر کاربر باشد در اسرع وقت توسط تیم پشتیبانی به مشتری ارایه خواهد شد، .قابل ذکر است که اینگونه تغییرات نرم افزاری مستلزم هزینه ای جدا گانه خواهد شد.

 

 

برخي از قابليت‌هاي نرم افزار مدیریت مشاورین املاک

-  قابلیت معرفی مشاورین املاک همکار با معاملات ملکی شما

  -  معرفی مبالغ تبدیل برای رهن و اجاره  .

  - تعریف کاربر اب سطح دسترسی مختلف به طوری که شما قادر خواهید بود برای هر مشاور املاک یک یا چند کاربر تعریف کنید که فقط بتواند اطلاعات مربوط به همان مشاور املاک را وارد کند، حذف کنید،ویرایش کند، ببیند، و گزارش بگیرد.

   - امکان ورود اطلاعات جامع (بیش از 80 مورد ) برای هر ملک ، به طوریکه مشتری  با دیدن مشخصات یک ملک می تواند تا حدود زیادی در مورد معامله ان ملک تصمیم بگیرد.

- تغییر کلمه عبور جاری توسط کاربر.

-امکان نمایش املاک نزدیک پایان اجاره

- تنظیم پشتیبان گیری خودکار و دستی از بانک اطلاعاتی

- و دیگر امکانات ...

 


 لطفاً براي اطلاعات بيشتر با ما تماس بگيريد.

تلفن:   3232510- 0131

همراه  0911 148 1400 :

HamedRez@Gmail.com

HamedRez62@Yahoo.com

 با مديريت :حامد رضائی

 

چند نما از نرم افزار مدیریت مشاورین املاک


 


 


 


 


 


   

  

                                                               

 

 

 

 

 

 


  


 

 
 حامد رضائی
 همراه : 1400 148 0911      EMail : HamedRez@Gmail.com